Valiz Aksesuarı

Valiz Türk olarak valiz tekerleği, bavul aksesuarları, çek çek valiz parçaları, bagaj aksesuarları, valiz içi düzenleyici, bavul düzenleyici, valiz yedek parça, tekerlekli valiz yedek parça, çekçek valiz, valiz etiketi, alüminyum valiz çekçek, valiz kulbu, valiz tokası gibi bavul parçalarının imalatını kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Valiz Türk’ün seyahat ile ilgili bilgi birikimi çok fazla ve bilgimizi sadece valiz ile sınırlandırmıyoruz. El çantanıza koyduğunuz eşyaların, valizinize koyduklarınız kadar önemli olduklarını biliyoruz. El çantası, omuz çantası, cüzdan, cep telefonu kılıfı ve şemsiye gibi pek çok seyahat aksesuarlarımızla siz hareket halindeyken sizi güvende ve korunaklı tutmanın yanında, seyahatiniz sırasında daha konforlu uyuyabilmeniz için seyahat yastığı ve göz bandımız da bulunuyor. Bel çantamız, pasaport kılıfımız ve seyahat malzemelerimizin yanında kendinizi güvende hissetmeniz adına valiz kilitleri, valiz kemerleri ve isim etiketleri de seyahat aksesuarları koleksiyonumuz içerisinde yer alıyor.

Büyük Boy Valizler (70-79cm), çok amaçlı geniş hacim kapasitesi ile çok kullanışlıdır. Bu büyük boy valizleri ister yılda bir kez ister beş kez tatil planlayan herkes için uygundur. Büyük boy valizler, aileleriyle ya da çocuklarıyla seyahat planlayanlar için daha az valiz ile seyahat etmelerine olanak tanır. Ailenizle birlikte 2 haflalık bir tatil planlıyorsanız büyük boy valizler çok ideal bir seçenektir. Genişleyebilen valiz modelleri ise ihtiyaç anında daha fazla alan sunabilirler.

Orta boy valizler, daha hafif ve taşınabilir valiz isteyen yolcular için çok iyi bir seçenektir.Kabin boy valizlere göre yaklaşık iki kat daha fazla hacim sunan bu valizler, 2 ve 4 tekerlekli seçenekleri ile geniş hacim sunarken 60-69 cm arası değişken ebatı ile çok yer kaplamazlar.İster 10 günlük bir tatil, ister iki kişilik bir haftasonu tatili planlayın, orta boy valizler sizin için idealdir.Ayrıca uçakla seyahatiniz sırasında ya da valiz boyutu kısıtlaması olan otobüs yolculuklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.