Kurumsal

2015 yılında İstanbul’da kurulan ve ilk günden bu yana seyahat severler tarafından ilgi ve beğeniyle takip edilen bir valiz markası olmayı hedefleyen, günün modasını yakalamaya çalışan, modaya kendi çizgisi ve tasarımlarıyla yön vermeyi ilke haline getirmiştir.

Kalitesinden ve marka imajından ödün vermeden istikrarlı çizgisiyle hızla gelişen ve müşterilerine geniş valiz modelleriyle hizmet vermektedir.

Dünya trendlerini yakından takip eden genç, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibiyle çantadan valize, valiz tekerinden, valiz çekçeğine, bavul etiketine kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, müşterilerine sunmaktadır.

Ares Valiz seyahat çantasında moda akımlarını yakından takip eden güçlü tasarım ekibiyle, her sezon yeni valiz koleksiyonları oluştururken aynı zamanda Türkiye önde gelen markalarına şık ve birbirinden çarpıcı bavul modelleri yapmaktadır.

Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından ayrılan Ares Valiz , dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda yenilik ve değişimlerle, amaçladığı hedefe her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

PP VALİZ
Kurumsal değerlerimiz ışığında sektöre yön vererek, Türkiye’de marka bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, hizmet verdiğimiz her lokasyon da rahat ulaşılabilir olmak, çalışanlarımızla bir takım ruhu içerisinde çalışarak, müşterilerimize mutlak bir müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet sunmak.

ABS BAVUL
Valiz, çanta ve bavul aksesuar sektöründe, müşteriler tarafından tercih edilen, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak bunu sürdürülebilir kılan, ürün ve hizmet kalitesi ile de referans gösterilen uluslararası bir marka olmak.